Strona główna / Aktualności / Cleo porwała tłumy. Po koncercie odleciała helikopterem

Cleo porwała tłumy. Po koncercie odleciała helikopterem

Sukcesem należy nazwać piątkowy koncert Cleo w ramach Dożynek Gminnych 2019. Choć początkowo występ gwiazdy miał odbyć się w niedzielę, z powodu innych zobowiązań zawodowych artystki, jej wizytę w Witkowie przełożono na dziś.

– Cleo ma w tym czasie zaplanowane inne obowiązki zawodowe. To dla niej temat nadrzędny, co oczywiście rozumiemy. W tym czasie odwołała nie tylko nasz koncert, ale także kilka innych. Dlatego zdecydowaliśmy się na termin piątkowy. Zrobiliśmy to dla fanów Cleo, których w naszej okolicy i regionie nie brakuje. Mogliśmy nie odwoływać niedzielnego występu gwiazdy, ale wtedy na pewno nie byłaby to wspomniana artystka. W grę wchodziły inne nazwiska, ale nie była to tak wysoka półka. Wszystko ze względu na datę dożynek, które odbędą się już niedługo. Nie chcieliśmy zawieść oczekiwań naszych mieszkańców, a także osób, które przyjadą do Witkowa specjalnie na koncert Cleo – wyjaśniał jeszcze w lipcu Marek Wiatrowski, zastępca burmistrza Witkowa.

Frekwencja była na tyle dobra, że obawy o małe zainteresowanie z uwagi na dzień i godzinę, okazały się nieuzasadnione. Cleo zaśpiewała swoje największe hity, rozgrzewając publikę do czerwoności.

Co ciekawe, Witkowo opuściła, będąc w powietrzu. I to dosłownie, ponieważ na skraju Witkowa oraz Dębiny czekał na nią helikopter. Dalszy ciąg dożynkowych obchodów już w niedzielę.

 

Zdjęcie: Facebook – Marian Gadziński.

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

2 komentarze

  1. I ta straż już chyba nie tylko pożarna ale ochronna. Zeby z sygnałami eskortować piosenkarkę? Coś chyba nie tak!

  2. ci panowie też śpiewali?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.