Strona główna / Aktualności / Kamil z Witkowa mistrzem Polski

Kamil z Witkowa mistrzem Polski

Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych były dla Kamila Jaworskiego uwieńczeniem ostatnich, ciężkich lat pracy. 19-letni witkowianin wygrał prestiżowe zawody, utwierdzając się w przekonaniu, że droga którą obrał jest tą właściwą.

Jego przygoda z kulturystyką zaczęła się cztery lata temu, gdy zaczął treningi.

Wpadłem kiedyś na pomysł zakupienia domowej siłowni, którą urządziłem w nieużytkowanym starym pokoju – wspomina. Pierwsze lata treningów były intuicyjne, nie miał żadnej wiedzy i wszystko co robił było tylko jego pomysłem, jednak przykładał się do treningów w stu procentach. Siłownia szybko stała się jego pasją i stylem życia. Z biegiem czasu trafił do prawdziwej siłowni, gdzie mógł się uczyć od kolegów z dłuższym stażem. Po pewnym czasie sumiennych treningów, trzymania diety i całkowitego podporządkowania życia treningom jego sylwetka na tyle się zmieniła, że zaczęto namawiać go na start w zawodach kulturystycznych.

Więcej już w najbliższy piątek w Kurierze.

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

3 komentarze

  1. Były Witkowianin

    Fszystko ładnie pięknie. Gratólóje. Ale pamientaj. Na rentę ze mnom nie wygrasz bo mam wienkszom renke. Tylko, rze hodze w dugim renkawie i tak tego nie widać.

  2. Jakiś frustrat…Zazdrości?

  3. Nie jestem flustratem, tylko muwiem, rze mam wienkszon renke i pokonam karzdego w óczciwej walce na rence. Nikomu nie zrobie kszyfdy pżecież. Lata pracowałem na granicom i wiem co to cienszka praca i gróbe rence i siła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.