Strona główna / Aktualności / „Marszał” zmienia klub. Wybrał Kotwicę

„Marszał” zmienia klub. Wybrał Kotwicę

Witkowianin, Michał Marszałek zmienił klub. Wychowanek Vitcovii Witkowo, były piłkarz Elany Toruń, przeszedł z III-ligowego Górnika Konin do grającej w tej samej fazie rozgrywkowej Kotwicy Kołobrzeg.

Michał Marszałek trafił do Kotwicy Kołobrzeg na zasadzie transferu definitywnego gotówkowego. Do Górnika „Marszał” przeszedł latem 2017 roku z Victovii Witkowo na zasadzie wypożyczenia. Zadebiutował w meczu z KP Starogard, podczas którego nabawił się kontuzji,. Ta wykluczyła go z gry na całą rundę. Do gry powrócił w rundzie wiosennej, w której rozegrał wszystkie 16 spotkań. Po zakończonym sezonie witkowianin dalej reprezentował biało-niebieskie barwy, po tym jak został wykupiony z drużyny z Witkowa. W rundzie jesiennej obecnego sezonu Marszałek także był podstawowym zawodnikiem Górnika. Rozegrał 17 spotkań i jako jedyny zawodnik z pola zagrał pełne 90 minut w każdym spotkaniu. Łącznie w barwach Górnika rozegrał 34 mecze ligowe i dwa pucharowe.

Cieszę się, że udało mi się trafić do Kotwicy, ponieważ jest to klub o wysokim profesjonalizmie i organizacji. Jest tutaj dużo doświadczonych graczy, którzy w przeszłości grali w ekstraklasie czy I lidze, także jest się od kogo uczyć i rozwijać. Miejsce tego klubu jest na pewno o ligę wyżej, także zobaczymy co w przyszłość się wydarzy, a jeśli chodzi o mnie to chce wywalczyć pierwszy skład, złapać dobrą formę i kto wie, może ktoś się zgłosi z wyższej ligi, będę na to ciężko pracował – powiedział witkowianin.

Zdjęcie: Górnik Konin

Być może to cie zainteresuje:

Uroczystość patriotyczna w Mielżynie: „Rozstrzelani Powstańcy – Ochotnicy 1939 r.”- fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.