Strona główna / Aktualności / Masakra na drodze do Skorzęcina. Zobacz film

Masakra na drodze do Skorzęcina. Zobacz film

Wielkimi krokami zbliża się kolejny gorący weekend. Dla Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie oznacza to najazd tysięcy turystów. O tym jak szybko sytuacja może wymknąć się spod kontroli, zarządcy Ośrodka, służby porządkowe oraz sami wypoczywający przekonali się podczas niedawno zakończonego długiego weekendu. Najgorzej sytuacja wyglądała w czwartek. Wówczas chętnych do skorzystania z atrakcji skorzęcińskiego kurortu było tak dużo, że zabrakło wolnych miejsc parkingowych na terenie Ośrodka. Decyzją władz OKSiR-u, kolejnych aut już nie wpuszczano. W związku z tym wielu turystów zostawiało pojazdy w niedozwolonych miejscach – w tym duktach leśnych i poboczach, blokując zarówno wyjazd jak i wjazd do Ośrodka. Sytuacja stała się wręcz dramatyczna, co pokazuje film jednego z internautów.

We wtorek w gabinecie burmistrza odbyło się specjalne spotkanie dotyczące wspomnianych wydarzeń. Celem rozmów było opracowania planu naprawczego. Wypowiedzi m.in. burmistrza Mariana Gadzińskiego, dyrektora Tomasza Radacza oraz policji zamieścimy 5 lipca na łamach naszego tygodnika.

Film:

http://witkowo.eu/wp-content/uploads/2019/06/Film.mov

 

 

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

3 komentarze

  1. gdzie jest Policja ja sie pytam, mandaty powinny sie sypac bez przesady teraz niech jedzie straz albo pogotowie to jest blokowanie pasa ruchu zaj.. mandat z 500 i sie naucza

  2. Ulubione zajęcie gnieźnieńskiej drogówki to wlepianie mandatów za nieprzechodzenie po pasach na ul. Poznańskiej. Mają łatwy łup, może niech się lepiej zajmą opisaną tu sprawą.

  3. Chyba trochę zadeptalismy nasz Skorzęcin .To piękne miejsce od paru lat jest przeludnione ale trudno szukać winnych -każdy chce trochę wody latem.Ale blagam’już wystarczy sklepów,straganów,barów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.