Strona główna / Aktualności / Msze święte w Klubie Garnizonowym?

Msze święte w Klubie Garnizonowym?

Nowy kapelan parafii garnizonowej w Gnieźnie, ks. kpt. Marek Drabik jest na etapie wprowadzania istotnej zmiany dotyczącej naszego kościoła. Niemal pewne, że msze święte, które były odprawiane o godz. 17:00 w witkowskim kościele parafialnym, będą odbywać się już niebawem w dawnym Klubie Garnizonowym w Witkowie.

Więcej w aktualnym numerze Kuriera.

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

8 komentarzy

  1. I będa OBOWIĄZKOWE!!

  2. Czyżby z witkowskim plebanem już się nie da dogadać?

  3. Obowiązkowe to jest płacenie danin obecnemu proboszczowi!!

  4. Ale bym się ucieszyła! Niech sie tak stanie,naprawdę.A końcu będę mogła iść na mszę się wyciszyć a nie słuchać o polityce !Trzymam kciuki za kapelana! Niech tak już będzie !rodziny wojskowych czekają !

  5. Kapelan po jednej rozmowie z proboszczem zorientował się z kim ma do czynienia i robi swoje. Brawo, w końcu ktoś ma jaja. Kuria nic z Gocem nie robi, tylko wy Kurier macie na niego bata, bo gdyby nie wy, to on by nas wszystkich wyniszczył, a tak to się boi…

  6. Dobre wieści ! Oby na obietnicach się nie skończyło.

  7. Nie chciałbym rozwiewać nadziei ale może być różnie… W czerwcu chciałem zamówić mszę w niedzielę o 17 w m-u listopadzie w witkowskim kościele i udałem się do poprzedniego kapelana, który odpowiedział mi, że w listopadzie już go tu nie będzie i nie chce wchodzić w drogę swemu następcy. Byłem u obecnego kapelana i usłyszałem komentarz, ze on się godził na objęcie kościoła garnizonowego w Gnieźnie, potem okazało się, że jeszcze musi dojeżdżać do Powidza ale na mszę w kościele cywilnym w Witkowie to on się nie godził i w trzech miejscach mszy odprawiać nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.