Strona główna / Aktualności / Park tętnił życiem

Park tętnił życiem

Tłumy witkowian uczestniczyły w pikniku inaugurującym działalność Osiedlowego Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowego przy ulicy Brzozowej i Jesionowej.  „Family Park” oficjalnie zaprezentowany.

Niedzielna inicjatywa nie byłaby możliwa, gdyby nie grono osób na czele z pomysłodawczyniami projektu – Wiesławą Kotecką, Moniką Kuster-Walczak oraz radnym Marianem Walczakiem. Mimo chłodnej aury na okolicznych mieszkańców oraz witkowian czekał ogrom atrakcji w postaci poczęstunku, zabaw dla najmłodszych, przejażdżek bryczką i meczu piłkarskiego.

– Jest to wspaniałe miejsce, które nie powstałoby, gdyby nie Wasze wsparcie w głosowaniu pierwszej edycji budżetu obywatelskiego. Spotykajmy się tu razem z sąsiadami i znajomymi. Zapraszamy serdecznie – podkreślała Wiesława Kotecka.

Inwestycja kosztowało blisko 120 tysięcy złotych. Obiekt składa się m.in z boiska piłkarskiego, altany, ławek, gier posadzkowych i zastawu sprawnościowego.

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

Jeden komentarz

  1. Obiekt składa się m.in z boiska altany ławek gier posadzkowych i drabinek 😯 nie m.in bo nic innego tam nie ma.. a szkoda bo w centrum rekreacji to przydałyby się chociażby huśtawki dla dzieci. Ale są ławki przy których młodzież się bawi i rozbija butelki!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.