Strona główna / Aktualności / Pogrozili wykonawcy palcem

Pogrozili wykonawcy palcem

Ku końcowi zbliża się budowa ostatniego odcinka ścieżki rowerowej do Skorzęcina. We wrześniu ma zakończyć się miejska część inwestycji. Firma zdążyła otrzymać już reprymendę od lokalnego samorządu.

Milionowe zadanie obejmuje budowę drogi dla rowerów na odcinkach Chłądowo-Kamionka, Kamionka-Skorzęcin oraz na ul. Kosynierów Miłosławskich i Nowej w Witkowie. Częścią inwestycji są dwa parkingi tworzące zintegrowane węzły przesiadkowe w Skorzęcinie oraz Witkowie. Trasę oświetli 21 nowych lamp na ul. Kosynierów Miłosławskich, 1 nowej hybrydowo-solarnej na ścieżce w Chłądowie, 6 wzdłuż ścieżki Kamionka-Skorzęcin oraz tablica multimedialna.

Cześć wiejska ścieżki wiodąca przez Chłądowo do Skorzęcina, choć ukończona, przykuwa uwagę nie tylko w pozytywnym znaczeniu. Trasę zdążyły opanować już chwasty i inna niepotrzebna roślinność. Mankamenty wciąż nie zostały usunięte przez wykonawcę, czyli firmę Fenix z Witkowa.

– Wszystko zostanie wykoszone. Wykonawca dostał reprymendę na jednym ze spotkań z samorządem Witkowa. Jakość usług świadczy o firmie, dlatego zależy jej na dobrym wizerunku. Wszystkie siły przerobowe kierowane są na ukończenie inwestycji, a sprawy porządkowe pozostaną na deser – tłumaczy Justyna Dzionek-Przybyszewska, kierownik infrastruktury w witkowskim magistracie.

Więcej w Kurierze.

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.