Strona główna / Aktualności / Radacz nowym dyrektorem OKSiR-u!

Radacz nowym dyrektorem OKSiR-u!

Na dość niespodziewany krok zdecydowały się władze Witkowa. Dziś burmistrz Marian Gadziński na zasadzie powierzenia obowiązków mianował Tomasza Radacza nowym dyrektorem Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie. Były radny i kandydat na burmistrza zastąpił na tym stanowisku zwolnionego w sierpniu Stanisława Rajkowskiego. Szczegóły wkrótce w Kurierze.

Być może to cie zainteresuje:

Liturgiczne wprowadzenie proboszcza – fotorelacja (Witkowo, 23.06.2019)

46 komentarzy

 1. Niespodziewany ?a moze zaplanowany

 2. Dobre dobre… wybory się zbliżaja, a Władza boi się konkurencji w wyborach. Jeden już zadowolony!

 3. Odpowiednia osoba !!!!

  • Zgadzam się z komentarzem „bryt i” oraz „gregors”! Ten Pan zdecydowanie nie nadaje się na to odpowiedzialne stanowisko, na poprzednim stanowisku też sobie nie „poradził”. Żenada ! A gdzie konkurs na to stanowisko ? Poza tym zapomniano, że trzeba mu teraz zatrudnić jeszcze kierowcę, bo ktoś go przecież będzie musiał wozić !

  • Ha ha ha ,można pęknąć ze śmiechu…”odpowiednia osoba”,ale jaja ,już widze ten sport i rekreacje pod jego kierunkiem .

 4. bez konkursu, ustawek ciąg dalszy, dobrze, że październik już blisko, pycha szeffczyka kontynuuje kurs ku upadkowi…tik…tak…

 5. No to pozamiatane. Burmistrz wyeliminował kandydata. A ten Pan to Leniwiec. Jako Radny był żenujący, słaby – taki bufon przez duże „B”. Witkowski samorząd zaczyna być jedna wielka KLIKĄ. Czas na kogoś nowego.

 6. Zdjęcie z pusząi piwa w tle.
  Cała prawda o Radaczu – brak kompetencji do kierowania ludźmi nie mówiąc że brak też i kreatywności. Władza Scheffczyka i Mariana właśnie się topi, tak jak Centrum Kultury,a raczej jej brak.

  • To jest otwieracz do piwa. taki co na butelkę nakładasz. Reszta co napisałeś to prawda.

  • Chrzanić Partię

   Dyzma nie wiem co bierzesz ale bierz połowę…gdzie Ty widzisz puszkę piwa w tle? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak tym ruchem Burmistrz umocnił swoją i tak silną pozycję. Po pierwsze Radacz nie jest partyjnym typem z pod ciemnej gwiazdy PIS, PO, PSL, SLD czy innej zorganizowanej grupy niereprezentującej interesu Polaków. Po drugie to jest takie stanowisko, że nikt z głową na karku nie weźmie nikogo z ulicy – skoro Burmistrz mu zaufał to jakaś współpraca musiała być między nimi wcześniej. Po trzecie cieszę się, że w końcu to ktoś z Witkowa. Obserwuje poczynania opozycji i powiem tak – potraficie tylko krytykować, czepiać się byle pierdoły, aby zgnoić Burmistrza wchodzicie w konszachty z szujami – starczy wam papieru na lojalki? Tak jak 2 lata temu – zamęt, zamęt, fałszywe i bezczelne ruchy z góry (jedynej słusznej partii), jacyś kandydaci (z 1234) o zbieżnych nazwiskach, okłamywanie ludzi i co? Ludzie mieli swoje rozumy. Jeżeli ktoś nie rozumie o co mi chodzi to w skrócie – władza w samorządach musi zostać w rękach takich szarych bezpartyjnych ludzi bo jak nie to oszołomy z Warszawy sprzedadzą Nas za miskę soczewicy. Pozdrawiam

 7. Jak tak można człowiekowi bez doświadczenia w kulturze powierzyć taka funkcję…. ustawka przed wyborami…

 8. Czy ktoś go pytał o kandydowanie na ten niewdzięczny stołek, ze teraz ma być odstrzelony czy zadowolony?, może dobrze, ze się zgodził.

 9. Nastąpiło cudowne uzdrowienie już nie chodzi o kulach

 10. Może w końcu zrobi porządek w Skorzęcinie

 11. To prawda.Samorząd to jedna klika.a pan Radacz zna się na sporcie jak skrzypek na gotowaniu.A za Szkudlarka takich numerów nie było….no cóż….

 12. Popatrzcie na parapet… On ma porządek robić w Centrum Kultury, OKSiR, w Skorzęcinie??? Najpierw niech posprząta na swoim parapecie. Szykuje się poważny kandydat w wyborach na burmistrza, a obecna władza robi wszystko żeby te wybory przegrać. Tik tak Tik tak…

 13. Podoba mi się jak spocony, szczerbaty plebs potrafi wszystko krytykować a sami nie mają nawet pomysłu na swoje życie. Przecież głowa, która poleciała nie zrobiła nic. Takiego burdelu w Skorzęcinie nie było nigdy. Ile tam trzeba zrobić to mało kto ma pojęcie. A ja sobie z boku popatrzę na walkę przedwyborczą. Będę miał duży ubaw w tym roku. Jak błękitna Witkowska krew próbuje dostać co jej się wydaje, że się należy, na polowe nieudolnych radnych, którzy nie mają pomysłu na nic, czepiają sie liści na drodze rowerowej jak można radzić bez doświadczenia w prowadzeniu biznesu? Jak ludzie kół 70 na sile siedzą tam bo zawsze tam byli. Co oni zrobili? Ile mogą jeszcze zrobić? Co mogą wymyślić konstruktywnego co popchnie nasze miasto do przodu? Zająć sie wnukami, to nie starszyzna wśród Indian. Dzisiaj nie muszą przekazywać legend drogą ustną. Dzisiaj mamy pismo, nawet jakąś technologie. Są ludzie z pomysłem, przebojowi. A ktoś kto prowadzi swój interes i jest w tym dobry to oleje siedzieć w gminie bo nie ma na to czasu. I kóło się zamyka. Wiekszosc to emeryci siedzący na stołku bo nie maja co robic. Taka prawda. Pan który objął stanowisko powinien od razu zrobić porządki w Skorzęcinie. To dochodowy interes. Czy wszystko tam jest zgodne ze sztuką? Czy można wyciągnąć z tego ośrodka 4 razy tyle? Zrobic inwenture solidną i zobaczyć ile jest do uregulowania. Poprawić bezpieczeństwo bo czasami tam strach juz jechac. A teraz otworzę piwo i popatrzę co sie bedzie działo w najbliższym czasie

 14. a mnie się podoba, konkretny facet. Nie znam – ale słyszałam, że był dyrektorem i w gminie pracował. Mnie się podoba wybór !

 15. Nikodem podaj wytwórce piwa, chętnie kupię bo nie widziałam puszki piwa wysokości dolnej ramy okiennej.
  Bryti musisz go dobrze znać porównując do B-ufona, czym się zarozumialczo przed toba chwalił… ?, dziwne, że leniwcowi jak piszesz się chciało, coś się gryzą te porównania, słabe. A może to zwykła zazdrość ???
  Poczekajmy przez kilka miesięcy na efekty jego pracy a potem hejtujmy, przed monitorem najłatwiej jest się anonimowym, dobrej nocy.

 16. HEJ SPECJALIŚCI OD USTAWEKJ/W CO WY DOJECHALIŚCIE W ŻYCIU. MOŻE ZOSTALIŚCIE MATURĘ W WITKOWIE LUB UKOŃCZYLIŚCIE JAKĄŚ LIPNA SZKOŁĘ WYŻSZĄ. TROCHĘ POKORY W ŻYCIU.

  STARY CZŁOWIEK

 17. No co powiedzieć schesfczyk dratewka wyeliminował kontrkandydata gadzinskiemu. Odważny jest ten Radacz bo jeżeli wybory wygranaktualny burmistrz to będzie robił to co zastępca chce albo wyleci tak jak Rajkowski. Jeżeli wygra kto inny chcą być w porządku dla swoich wyborców, powinien przeprowadzić konkurs na to stanowisko i znowu benc. No i wychodzi że albo będziesz marionetką albo wylatujesz.

 18. Zgadzam się z komentarzami większości ! ŻENADA ! Ten Pan nie nadaje się na tak odpowiedzialne stanowisko, dopiero co z poprzednim sobie „nie poradził”! No ale cóż, .. wybory za chwilę, trzeba mu zatkać g…, aby nie kontrkandydował. Trzeba też będzie zatrudnić jeszcze kierowcę, bo ktoś go przecież będzie musiał wozić, no chyba, że będzie chodził pieszo, albo jeździł autobusem. A poza tym – gdzie konkurs na to stanowisko ?

 19. ale mi nominacja.Juz jeden zaklad ROZWALIŁ LEŃ.Dużo mówi ,a g…o robił.Skutki upadlosci zakladu widać od kiedy przejąl dyrektorowanie.Trzeba mierzyć siły na zamiary.Pojęcia zielonego nie miał w kierowaniu firmą.Szkoda tych ludzi z mostostalu.Zero kompetencji.

 20. Pan Tomasz startował na Burmistrza kilka lat temu proszę mi pokazać wypowiedz pana Radacza że w tych wyborach podjął decyzje o startowaniu do samorządu hmmm szukałem i nie znalazłem ciekawe dlaczego może dlatego że nie chciał startować a co do powierzonego stanowiska potrafimy tylko na wszystko narzekać rzadko kiedy piszemy pochwały ale za to krytyka jest u nas uprawiana zawodowo gość jeszcze nie rozpoczął pracy a już jest nie dobrym dyrektorem a co do konkursu na to stanowisko nie jest takowy wymagany

 21. Co ten Pan ma wspólnego z kierowaniem instytucją kulturalną???

 22. Skoro się zgodził
  to widocznie ktoś go pytał

  To chyba logiczne Wit.

 23. Coś słabo akceptujecie komentarze

 24. Leniwie to mało powiedziane..to Sid Leniwiec. A Anonim to pewnie ktoś z rodziny? ???????

 25. Czyzby wladza kontrolowala komentarze i nie akceptowala tych niewygodnych dla siebie??

 26. moj akurat nie zostal zaakceptowany komentarz,bo byla krytyka ? tak pan Radacz nie nadaje się NA STANOWISKA KIEROWNICZE,PRZYKLADEM TEGO JEST JEGO OSTATNI ZAKLAD MOSTOSTAL,gdzie doprowadzil do ogomnych strat firmy,wszystko idzie ku upadkowi,jeszcze jak mostostal mostostalem,gdzie bywalo nieraz różnie,ale zawsze firma wychodzila z kryzysu,a teraz?,mlodzi ludzie uciekają ,zostają emeryci.Zielonego pojecia nie ma o zarządzaniu ludżmi,

 27. A mojej opinii nie opublikowalisie…a nie byla taka zła….

 28. Świetne są te komentarze, domysły, hejtowanie, pewnie zdecydowana większość a moze wszyscy ktorzy pisza wogole go nie znają (bo ja go nie znam z naszych wieczornych, lekko wstawionych knajpek) ale anonimowo można pojechać po kazdym jak dotąd po Burmistrzu czy zastępcy którego nazwiska nawet nie znaja bo piszą je jak piszą, a o specyfice pracy jakiejkolwiek i gdziekoleiwk nie maja pojęcia, może piszą bezrobotni leniwy albo beznadziejni pracownicy mający fure roszczeń, rozpuszczeni, że wszystko się im nalezy . Taka jest świadomość społeczeństwa w tym mieście ? i nie tylko, dokąd to zmierza ?, agresja, zawiść, nienawiść, domysły, czarodziejskie przewidywanie przyszlosci…, to społecznie lubimy najbardziej i stanowi świetna bazę wypadową do opluwania drugiego czlowieka w katolickim kraju. Wszyscy wierzący nie znawcy Biblii bo tam piszą zupełnie inaczej w niedzielę do
  Kościoła a od poniedziałku nie ma Boga robimy co chcemy, słowo pisane się nie liczy, trzeba każdemu dawalic. Dokąd to nas zaprowadzi ??? Może trzeba się zatrzymać, opamiętac i zastanowić ? , dzisiaj jak czytam powyższe to człowiek człowiekowi wilkiem, Szkoda!!!. Dobrej, spokojnej nocy.

  • Chrzanić Partię

   Przecież to piszą radni z opozycji. Oficjalnie jest jeden pisiowiec ale już sympatyków z czterech. Wielka prośba do Kuriera – może seria artykułów – kto z kim trzyma i dlaczego?, kto z jaką partią sympatyzuje? Tak na koniec dodam – w niedziele są dożynki – wszyscy radni będą się lansować mniej lub bardziej (jak najbardziej powinni) – a za tydzień opozycja wyskoczy z pytaniem ile to kosztowało, potem standardowa krytyka, że Witkowa nie stać na takie gwiazdy i że pogoda była nie taka zamówiona… a tak na koniec ap-ropo gwiazd – czy Pan Musidlak zatwierdził już repertuar?

  • Do Krycha…

   Sama reprezentujesz denny poziom. Jedziesz przez całe życie na partyjnym wikcie. Boli, że krytykują Twojego pupilka doktorka „szefczyka”??? Doskonale znamy wszystkie nazwiska tak samo jak Twoje. Wszyscy reprezentujecie poziom bruku. Tylko wam zależy, żeby się utrzymać przy władzy – taki był powód wyeliminowania zasłużonego Pana Rajkowskiego, aby człowiek, któremu nie wyszło w Słupcy nie pokrzyżował planów reelekcji miłościwie nam panującego.
   Nie mieszajcie do tego kościoła… To, że ktoś reprezentuje poziom dno, a ma układy nie powinno usprawiedliwiać tego, że nasza gmina chyli się ku upadkowi tak jak Babilon. Czy ktoś jest katolikiem czy ateistą – każdy ma prawo do wyrażania opinii. Szkoda, że te opinie są nie wygodne, ale trzeba było najpierw pomyśleć i poszukać gościa z kompetencjami, a nie zawierać układy.

  • Krucha z Pis??

 29. przecież te komentarze pisze góra – 3 osoby, nawet wiem kto 🙂

 30. Paweł Grzechowiak

  Dziwny krok, mało przemyślany. Przecież w październiku wybory, wszystko może się zdarzyć!

 31. no to mądrale – pokazać na co Was stać w wyborach! Startować jeden z drugim! Przecież każdy może zostać burmistrzem! ale, że co? nie ma poparcia? za taki poziom to nawet do rady nadzorczej sadzawki w Pcimiu Dolnym by Was opozycjo opłakana nie wybrali. Pokazać co potraficie! Do rady! Na burmistrza! Przecież każdy może! Tylko jest jedno malutkie „ale” – trzeba mieć poparcie i wyniki w swoich działaniach – to wystarczy. A Wam „tfórcy” komentarzy bez podpisu – tego właśnie najbardziej brakuje. Tak wiec przestańcie kłapać – tylko do roboty! Zróbcie coś dla tego fyrtla. Tylko za solidną prace można zostać docenionym… a nie za kłapanie przed monitorem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.