Strona główna / Aktualności / Rywalizuje z Lewandowską i Tusk

Rywalizuje z Lewandowską i Tusk

Pochodząca z Witkowa, Ola Gościniak jest znaną w Polsce blogerką. Jej praca została doceniona. Została nominowana do najbardziej prestiżowego konkursu dla kobiet biznesu w Polsce. Każdy z nas może pomóc pani Oli oddając na nią głos.

Ola Gościniak jest znana w Witkowie raczej pod swoim panieńskim nazwiskiem – Jastrzębska. Mieszkańcy bardziej niż ją, kojarzą zapewne jej mamą – Grażynę Jastrzębską, nauczycielkę w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Lotnictwa Polskiego.

Była witkowianka swoją pierwszą stronę internetową przygotowała 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyła ponad 250 stron i prowadziła przez 5 lat własną firmę specjalizującą się właśnie w tej dziedzinie. W tej chwili rozwija bloga „Jestem Interaktywna olagosciniak.pl” oraz grupę na FB „Jesteśmy Interaktywne” i uczy kobiety, jak mogą zrobić stronę internetową samodzielnie, jej blog jest odwiedzany miesięcznie ponad 30 000 razy.

Ola pomaga kobietom w tworzeniu swojego bloga, biznesu online oraz strony www prowadząc kursy, webinary oraz live’y, a w jej wydarzeniach online biorą udział tysiące kobiet. Występowała na różnych konferencjach m.in. Blog Conference Poznań, WordCamp. Absolwentka Informatyki na Politechnice Poznańskiej oraz Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci.

Pochodząca z Witkowa została wyróżniona przez JasonHunt w rankingu TOP30 wpływowych blogerów w Polsce oraz nominowana do najbardziej prestiżowego konkursu dla kobiet biznesu w Polsce – Businesswoman roku w kategorii Influencerka Roku 2017 organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku niezmiennie od 8 lat, nagradza sukcesy kobiet w biznesie i nagłaśnia je na skalę ogólnopolską. Otwiera przed uczestniczkami możliwości rozwoju, pozyskania nowych partnerów biznesowych, inwestorów oraz budowania sieci kontaktów niezbędnych do umacniania swojej pozycji zawodowej. W tym konkursie Ola jest wśród 10 kobiet m.in. Kasia Tusk, Anna Lewandowska, Ola Budzyńska, Maffashion i Red Lipstick Monster, które działają w sferze internetu.

Zapewne mało kto wie, czym zajmuje się influencer? Zapytaliśmy o to samą zainteresowaną.

Influencer jest to po prostu osoba działająca w internecie poprzez różne kanały dotarcia np. bloga, portale społecznościowe i inne media, a dzięki czemu ma pozytywny wpływ na grupę swoich odbiorców. Mój wpływ jest taki, że cyklicznie prowadzę wyzwania dla kobiet, w których wspólnie tworzymy swoje strony internetowe oraz promujemy je w sieci. Zazwyczaj w takich wyzwaniach w tym samym czasie bierze udział ponad 1000 kobiet, które wzajemnie wspierają się i motywują w osiąganiu swoich marzeń – wyjaśnia Ola Gościniak.

Blogerka, która obecnie mieszka w Poznaniu wzbudza zainteresowanie mediów. Występowała w ubiegłym tygodniu w Radio Poznań i w WTK Poznań. Z racji związku z naszym miastem zachęcamy państwa do głosowania na sympatyczną kobietę, która przez lata była członkiem naszej lokalnej społeczności. Zachęcamy do wejścia na stronę www.sukcespisanyszminka.pl/glosowanie/, gdzie można zagłosować na jedną z 10 kandydatek. Głosowanie potrwa do 26 lutego. Codziennie można oddać jeden głos.

Tak przedstawiona jest na stronie konkursowej sylwetka Oli Gościniak:

Chciałabyś mieć nowoczesną stronę www, bloga, ale nawet nie masz pomysłu jak się do tego zabrać? Ola Gościniak jest ekspertką od takich zadań – dzięki jej poradom strony internetowe dostają skrzydeł. Pomaga w technicznych aspektach blogowania i prowadzenia biznesu online. Dzięki niej dowiesz się, jak założyć stronę, wypromujesz ją oraz dowiesz się jak stworzyć kurs online. Prowadzi bloga, tworzy video, kursy i e-booki z bezcenną wiedzą dla wszystkich, którzy chcą działać w sieci.

Być może to cie zainteresuje:

Ile nagród dostał były zastępca burmistrza?

Maj, czerwiec, wrzesień i grudzień – to miesiące w jakich w 2018 roku Łukasz Scheffs …

Jeden komentarz

  1. wyspasmiechu.pl

    Kazda inicjatywa ktora aktywuje czlowieka do dzialania jest dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.