Strona główna / Aktualności / Urząd pod obserwacją kamer

Urząd pod obserwacją kamer

Niebawem miejski monitoring powiększy się od kolejne kamery. Zaplanowano również kupno klimatyzacji do dwóch głównych obiektów.

Aktualnie w skład gminnego systemu monitoringu wchodzi 27 kamer za łączną kwotę 102 tysięcy złotych. Kolejne tego typu urządzenia zostaną zamontowane w Urzędzie Gminy i Miasta Witkowo oraz na terenie miasta. W budżecie gminy zaplanowano na ten cel 65 tys. zł. Nowością ma być również monitoring na parkingu tuż przy magistracie. Zmiany czekają również salę narad, która zyska klimatyzację za łączną kwotę 35 tys. zł. Podobnie będzie w sali widowiskowej Centrum Kultury, gdzie na najbliższe miesiące zaplanowano montaż urządzeń klimatyzujących (120 tys. zł.). W CK dojdzie też do modernizacji klatki schodowej za 35 tys. zł.

Być może to cie zainteresuje:

Śmierć podczas remontu mieszkania

Blok na witkowskim osiedlu stał się miejscem tragedii 45-letniego mężczyzny. Dramatycznego odkrycia dokonano w jednym …

Jeden komentarz

  1. Kamery… Kamery, które nie są potrzebne bo i tak się ich nie używa. Targowisko i okolica Centrum Kultury to ciągłe zbiorowiska młodzieży pijącej, palącej papierosy i Bóg wie co jeszcze. Co dzień pełno śmieci, podpalone kosze itp akcje, a kamery są i nic więcej. Na targowisku ślady od „upalania” jakiegoś grata wypalone jak od cyrkla i są kamery…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.