Strona główna / Aktualności / Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy sportowiec robi wszystko, aby wypaść jak najlepiej. Witkowianin, Kamil Jaworski wspiął się na wyżyny, zajął wysokie miejsce, i uzyskał bilet na prestiżową imprezę.

Wszystko to za sprawą udanego występu w zawodach kulturystycznych „Kamienna Rzeźba”, rozegranych 8 września w Strzegomiu. Na terenie hali sportowej strzegomskiego OSiR-u kibicom zaprezentowały się zarówno panie, jak i panowie. Zawody przeprowadzone zostały w następujących kategoriach: Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open, Classic Physique – open, Kulturystyka mężczyzn do 90 kg, Kulturystyka mężczyzn +90 kg, Kulturystyka juniorów – open, Kulturystyka weteranów open, Fitness plażowe mężczyzn – open, Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open, Fitness plażowe juniorów – open, Fitness sylwetkowe kobiet – open, Bikini fitness kobiet – open i Wellness Fitness kobiet – open. Witkowianin zajął czwarte miejsce w kategorii juniorów open, dostał bilet na zawody Arnold Classic Europe organizowane przez byłego kulturystę, aktora – Arnold Schwarzenegger.

Więcej w Kurierze.

Być może to cie zainteresuje:

Skorzęcin do naprawy? Możliwe powołanie specjalnego zespołu

Według statystyk, w porównaniu do zeszłego lata, w minionym sezonie liczba interwencji skorzęcińskiego punktu medycznego, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.