Strona główna / Aktualności / Witkowianka znęcała się nad podopieczną. Zobacz film

Witkowianka znęcała się nad podopieczną. Zobacz film

Mrożące krew w żyłach chwile przeżywała 80-letnia mieszkanka Gniezna, nad którą opiekę sprawowała witkowianka – na co dzień opiekunka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnieźnie. Okazało się, że mieszkanka Witkowa zamiast dbać o niewidomą kobietą, stosowała wobec niej przemoc. Wstrząsające sceny zarejestrowała kamera zamontowana przez rodzinę 80-latki, którą od pewnego czasu niepokoił jej stan. Sprawą zajęła się policja oraz prokuratura. Kobieta została dyscyplinarnie zwolniona z pracy.

Więcej na ten temat już w najbliższy piątek w Kurierze.

Film dzięki uprzejmości: moje-gniezno.pl

Być może to cie zainteresuje:

Witkowianin wystąpi u Arnolda Schwarzeneggera

Gdy trener kadry narodowej śledzi zawody kulturystyczne, których stawką jest akces do reprezentacji Polski, każdy …

12 komentarzy

 1. Znam tą babkę z Witkowa

 2. Oby ta tzw opiekunka też była tak traktowana powinni france zamknąć za całokształt bicie palenie jpdl koszmar starszej pani

 3. To qrwisko..Mam nadzieję że na starość ktoś ją potraktuje tak samo.. wrr

 4. co to za scierwo

 5. Jprdl co za kobieta !!! Nie powinna wogole pracować w takim zawodzie !! Teraz ją tak powinni traktować we więzieniu a nawet gorzej żeby zapamietala do końca swojego życia !!!

 6. Tak mi się wydawało jak widziałam w TVN 24.Ale wierzyć mi się nie chciało ze to ta kobieta ..szok.

 7. Bestia!!! nie zakrywać twarzy oprawczyni.niech społeczeństwo ją pozna by już inna osoba nie otrzymała „pomocy-opieki” z rąk tej oprawczyni…

 8. Sebastian Sokołowski

  zapraszam ta pania do mnie ja jej tak samo zrobie jak mozna byc takim skur***** zycze tej kobiecie żeby tak samo miała na starość ja opiekowałem sie moja 82 letnia prababcia mieszkałem i czasami lepiej odpuscic!! ale zeby coś takiego masakra ta pani powinna za to odpowiedziec przed Sądem

 9. dlaczego , kto takich ludzi zatrudnia , okrutna baba

 10. Zdecydowanie jestem za tym, aby w centrum Witkowa poniżono tą ….. babę, w taki sam sposób jak znęcała się nad tą starszą, biedną, bezradną Panią. Mam nadzieje, że Witkowianie wiedza co to za zła kobieta i na każdym kroku do końca ich dni będą jej przypominać co robiła innym.

 11. Były Witkowianin

  Walczyłem z niom w klatce w MMA. Jeszcze za czasuf jak trenował mnie Bonus BGC. Była tszy razy cienższa nie ja w tedy. Załorzyła mi balache. Nie mogłem sie rószać i prawie odgryzła mi nogę. Ftedy sędzia pszerwał walkę. Leczyłem się puźniej w klinice f szfajcarii. Nic nie zostało oprudż wspomnień. Jak wrócę z kambodrzy gdzie aktualnie trenuje to przyjade na rewansz.

 12. Wierzyć się nie chce, źe tacy ludzie chodzą po świecie.Przecież kiedyś teź będzie osobą starszą.Powinna teź doświadczyć takiego traktowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.