Strona główna / Aktualności / Witkowo w telewizji? Zagłosuj i pomóż wygrać

Witkowo w telewizji? Zagłosuj i pomóż wygrać

Niewykluczone, że już wkrótce gmina Witkowo znajdzie swoje miejsce także na szklanym ekranie. To efekt inicjatywy jednego z witkowian.

Na pomysł prezentacji Witkowa w telewizji wpadł Grzegorz Sip – na co dzień miłośnik programu „Polska z góry” realizowanego przez telewizję Planete+. Witkowianin zgłosił gminę do konkursu, w którym główną nagrodą będzie przyjazd ekipy telewizyjnej, która pokaże najbliższą okolicę z perspektyw lotu ptaka. Aby tak się stało potrzebne jest wsparcie internautów, którzy mogą oddawać swoje głosy za pośrednictwem strony:

https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/949388-witkowo

Więcej już od piątku w Kurierze.

Być może to cie zainteresuje:

Liturgiczne wprowadzenie proboszcza – fotorelacja (Witkowo, 23.06.2019)

5 komentarzy

 1. Szkoda, że Słupca nie jest zgłoszona… Na pewno zagłosowałbym

  • Trzeba było samemu zgłosić, a nie teraz masz „żal”.

  • To jest właśnie przykład, że miałem rację pisząc o wysokich zarobkach innych osób z otoczenia burmistrza. Mają płace w granicach wynagrodzenia burmistrza a zero odpowiedzialności. Burmistrz powinien być dobrze wynagradzany ale skoro zapomniał o zgłoszeniu, co mu się nie dziwię, to jestem za obniżaniem wynagrodzeń, po prostu źle zarządza.

 2. Jestem bardzo zdziwiona tym ,że ze strony internetowej parafii św.Mikołaja zniknęły intencje mszalne, W innych parafiach nadal na stronach parafii zamieszczane są intencje mszalne. Art.RODO w kościele pkt. 6) jest informacja Jakie dane wolno upubliczniać w ogłoszeniach parafialnych na tablicach ogłoszeń, na stronach internetowych i gazetkach parafialnych
  – „Wolno zamieszczać informacje,które zgodnie z miejscowym zwyczajem są podawane do publicznej wiadomości,jak np. wykaz intencji mszalnych ,informacji o osobach ochrzczonych,osobach które zawarły kanoniczny związek małżeński,osobach zmarłych,darczyńcach na rzecz parafii,z tym że osoby te lub ich przedstawiciele ustawowi mogą zastrzec prawo do niepublikowania tychże danych.
  – Wolno zamieszczać te intencje,które wynikają z obowiązku kanonicznego,np.zapowiedzi przedślubne w postaci imion,nazwisk i parafii zamieszkania narzeczonych,sądowe wezwanie edyktalne w celu ustalenia miejsca przebywania osoby,która jest stroną w procesie kanonicznym
  – Wolno zamieszczać informacje zawierające dane dotyczące udziału osób w zdarzeniach o charakterze publicznym np. uczestników uroczystości kościelnych.

 3. Jak to samemu zgłosić?
  Po coś tam jesteście w Urzędzie
  Powinniście być na bieżąco i informować mieszkańców.

  Co za bajzel teraz się robi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.