Strona główna / Aktualności / Wystąpiła w reklamie Orange

Wystąpiła w reklamie Orange

Włączamy telewizor, a tam reklama znanej sieci telefonii komórkowej Orange. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jedną z bohaterek materiału jest witkowianka.

Sylwia Błach jest blogerką, pisarką oraz programistką komputerową. Od najmłodszych lat korzysta z wózka inwalidzkiego. Nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed pogonią za marzeniami i motywowaniem innych. Poprzez swoje inspirujące blogi i bycie ambasadorką osób niepełnosprawnych, promuje zmianę wizerunku osób z niepełnosprawnością w Polsce. Bierze udział w licznych projektach, których nie sposób ominąć w ogólnopolskich, a nawet światowych mediach.

– Robię to, co kocham. Warto marzyć i realizować swoje życiowe cele. Staram się żyć chwilą, czyli korzystać z każdego momentu, który dostaję od życia. Warto żyć i być pozytywnie zaskakiwanym przez los – mówiła w jednym z wywiadów dla Kuriera.

Na początku roku firma Orange wyemitowała nową reklamę promującą ich usługę Orange Love. Wśród przepytanych klientów znalazła się właśnie Sylwia. Nagrywanie materiału odbyło się w Warszawie.

Więcej w Kurierze.

Zdjęcie: sylwiablach.pl

Być może to cie zainteresuje:

Wyjątkowa historia 22-latki i wielbłąda. Będą szli przez Witkowo?

O Edmee Mommeta piszą media z całego świata. Wszystko za sprawą jej niezwykłego gestu. Francuska …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.