Strona główna / Aktualności / Znany urzędnik odchodzi na emeryturę

Znany urzędnik odchodzi na emeryturę

Stanisław Antoszczyszyn przechodzi na zasłużoną emeryturę. Lokalny urzędnik otrzymał podziękowanie za wieloletnią pracę i organizację.

Pan Stanisław pożegna się z witkowskim samorządem w sierpniu. Podczas wieloletniej pracy w miejscowym Urzędzie zajmował się kulturą fizyczną, sprawami wojskowymi, koncesjami alkoholowymi, a przede wszystkim sportem. Walnie przyczyniał się również do tworzenia Dni Witkowa oraz Dożynek Gminnych. Jeszcze 4 lata temu organizował mistrzostwa sołectw oraz osiedli w halowej piłce nożnej. Pamiątkowy grawerton z podziękowaniami postanowił wręczyć mu zarząd Witkowskiej Ligi Halowej. Organizatora rozgrywek cieszących się bardzo duża popularnością i renomą reprezentował Jan Szturomski.

– Pan Stanisław przez wiele lat organizował rozgrywki, które później po nim odziedziczyliśmy, wprowadzając zmiany. To właśnie on zbudował solidne fundamenty nie tylko halowej piłki nożnej, ale także całego sportu na terenie gminy Witkowo. Na organizację sportowych inicjatyw poświęcił wiele czasu i sił. Tym bardziej należą mu się szczególne słowa uznania – podkreślają członkowie zarządu WLH.

Pierwotnie statuetka niespodzianka miała zostać wręczona 24 lutego podczas IV Gali Witkowskiej Ligi Halowej, na którą zaproszono przyszłego emeryta. Niestety nie mógł zaszczycić swoją obecnością tego wydarzenia, dlatego symboliczny prezent wręczono mu w jego gabinecie.

Być może to cie zainteresuje:

Wyjątkowa historia 22-latki i wielbłąda. Będą szli przez Witkowo?

O Edmee Mommeta piszą media z całego świata. Wszystko za sprawą jej niezwykłego gestu. Francuska …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.