Strona główna / Aktualności / Gwiazdy w Centrum Kultury

Gwiazdy w Centrum Kultury

Jesień przez duże „J” szykuje się na deskach Centrum Kultury. W najbliższych miesiącach w Witkowie zaprezentuje się dwoje artystów dużego formatu.

Jako pierwszy przed witkowską publicznością wystąpi Marek Piekarczyk. Koncert byłego członka zespołu „TSA” zaplanowano na 25 października na godzinę 19:00. Bilety w cenie 40 złotych można nabyć w Centrum Kultury. Artysta oraz autor tekstów wystąpi wraz z grupą „Ajagore”. W ostatnich latach znany przede wszystkim z zasiadania w gronie jury programu telewizyjnego „The Voice of Poland”. Od 2016 współprowadzi w RMF FM audycję „Buntownik z wyboru”.

Na deser organizatorzy zakontraktowali Anitę Lipnicką. Znana polska wokalistka zaśpiewa w Witkowie 24 listopada o godzinie 18:00. Koszt wejściówek to 69 i 79 zł. Sprzedaż rozpoczęła się 24 września. Motywem przewodnim posiadaczki nagrody „Fryderyka” będzie najnowsza płyta „Miód i dym”, która ukazała się w listopadzie minionego roku.

Zdjęcie: anitalipnicka.com

Być może to cie zainteresuje:

Wyjątkowa historia 22-latki i wielbłąda. Będą szli przez Witkowo?

O Edmee Mommeta piszą media z całego świata. Wszystko za sprawą jej niezwykłego gestu. Francuska …

Jeden komentarz

  1. Kielbasa wyborcza za gminne pieniadze, świetnie ze gwiazdy muzyki innej niz „dozynkowa” zagoszcza w koncu w Witkowie, moze one przemowia władzom, ze CK sie nie nadaje na takie imprezy, obym sie mylil, szkoda ze zaslugi pojda na niechlubne konto. Ale co tam, idziemy i bawimy sie przednio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.