Reklama

Reklama
W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Reklamy: tel./fax 0 prefix 63 274 30 04; email: reklama@slupca.pl

Formy reklamy i warunki techniczne
Kierując się doświadczeniem zaoferowaliśmy naszym Klientom wiele elastycznych metod reklamy produktów i usług na stronach portalu witkowo.eu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych reklamodawców.

BANNERY I BUTTONY
Najpopularniejszy sposób dotarcia do odwiedzających serwisy WWW. Są to duże i widoczne graficzne elementy, które przyciągają wzrok, przekazują pierwsze informacje o reklamowanym produkcie.

LINKI TEKSTOWE
Tekstowe linki reklamowe umieszczone w atrakcyjnych miejscach na stronie. Efektywne i przyciągające uwagę internautów.

KONKURSY W NASZYCH STRONACH
Wspólnie z Klientami planujemy i organizujemy konkursy dla naszych użytkowników. Naszym zadaniem jest zachęcenie internautów do zapoznania się zarówno z ofertą konkursu, jak i reklamą naszego Klienta.
Rozmiary promocji uzależnione są od wielu czynników: wartość ufundowanych nagród, wielkość dopłaty, czas trwania konkursu itp.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE
Artykuł sponsorowany jest doskonałą metodą dotarcia do internautów z rzeczową, zazwyczaj obszerną informacją lub reklamą. Na stronie głównej portalu witkowo.eu oraz w serwisie informacyjnym pojawią się odnośniki do artykułu Klienta.
Zapraszamy! 63 2743004, studio@slupca.pl lub osobiście przy Placu Szkolnym 18 w Słupcy