Choć od witkowskiego koncertu Cleo minęło już kilka dni, występ tej znanej wokalistki na długo pozostanie w pamięci mieszkańców. Co ciekawe, więcej mówiło się o jej środku transportu, niż o świetnej zabawie.
Jako środek lokomocji dla wokalistki posłużył jej helikopter. Aby gwiazda Gminnych Dożynek mogła szybko dostać się na kolejny występ w Żarach, zamknięto drogę na trasie Witkowo-Dębina, skąd nastąpił start maszyny. W zaplanowanej akcji uczestniczyli strażacy z Witkowa oraz Mielżyna.
– Wielkie podziękowania dla Strażaków z Witkowa którzy zamknęli na chwilę drogę żebym mogła wystartować moim CleoKopterem i dolecieć na kolejny koncert – napisała Celo na swoim Facebooku.
Co ciekawe, dwa dni później na wspólnym wydarzeniu Radia RMF FM oraz telewizji Polsat, jej utwór „Za krokiem krok” został uznany hitem mijającego lata. Taneczny kawałek można było usłyszeć także w Witkowie.
Zdjęcie: Facebook – Cleo